Szanowni Państwo,

nasza działalność na rynku usług budowlanych oparta jest o wiedzę i wieloletnie doświadczenie dwóch założycieli.
Przedmiotem działalności firmy jest kompleksowe wykonawstwo robót budowlanych i instalacyjnych w zakresie budownictwa użyteczności publicznej, mieszkaniowego, rozbudowa i adaptacje obiektów handlowych, powierzchni biurowo-magazynowych. Prowadzimy prace od stanu zero po roboty wykończeniowe, remonty ‘pod klucz’, montaż instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, gazowych, fotowoltaicznych, solarnych, klimatyzacji, pomp ciepła, eko szamb, studni głębinowych, a także instalacji elektrycznych. Prowadzimy działania wykonawcze i koordynujące związane z całością przebiegu zleconej nam inwestycji lub określonego zakresu robót. Naszym standardem jest najwyższa jakość wykonywanych prac i satysfakcja Inwestora. Zapewniamy pełną kontrolę i nadzór realizowanej inwestycji wraz z prowadzeniem dokumentacji budowy, budżetu budowy oraz przygotowywaniem regularnych raportów.
Jako firma budowlana skupiamy myśli i doświadczenie pracowników o wieloletnim stażu pracy w branży, sami zaś jako jej założyciele wnosimy wiedze, solidność, fachowość nabywaną wraz z rozwojem osobistym i zawodowym. Zaufana kadra wykwalifikowanych inżynierów, wsparcie specjalistycznych firm i spółek z branży budowlanej, a przede wszystkim uznana jakość i doświadczenie pracowników pozwalają na realizację inwestycji na najwyższym poziomie.
Jako Generalny Wykonawca realizujemy kontrakty o znaczącej wartości. W grupie współpracowników znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani i instalatorzy, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania.
Oprócz doświadczenia posiadamy dużą branżową wiedzę dlatego też służymy radą w doborze materiałów. Nasi klienci to zarówno osoby prywatne jak i liczne przedsiębiorstwa które znają naszą fachowość, solidność i zorganizowanie. Jednym z atutów jaki zawsze pomaga w negocjacjach z naszym klientem jest konkurencyjna cena, jednak zapewniam Państwa, że niższa cena nie zwalnia nas od najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług. sobiście gwarantuje niezmienność ceny od ustaleń początkowych oraz krótkie terminy wykonawstwa. Obecnie realizujemy roboty remontowo-budowlane według wszelkich dostępnych technologii, korzystając z materiałów renomowanych firm, np: Atlas, Mapei, Kerakoll, Flugger, Dulux, Knauf, Ceresit, Isover, itd., co pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie usługi wykonujemy z materiałów własnych jak i powierzonych przez klienta. Obszar naszej działalności to przede wszystkim woj. podkarpackie, małopolskie, śląskie. Jako nasze rekomendacje przedstawiamy referencje od kilku naszych zadowolonych zleceniodawców.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Z poważaniem,
Michał Cichoń – Prezes Zarządu Bami Investment Sp. z o.o.